Szukasz lektora do

spotu?


reklama radiowa, nagrania lektorów, spoty na YouTube, informacja telefoniczna, reklama POS


Zamów nagranie

Realizacja nawet

w ciągu 4 godzin!

Ile kosztuje nagranie głosu lektora?

Jaki głos wybrać do swojej produkcji reklamowej? Ile kosztuje głos lektora do reklamy w internecie?

Koszt nagrania lektora do produkcji przeznaczonych do emisji w sieci zależy przede wszystim od pola eksploatacji, czyli od tego, na jakich stronach internetowych będzie emitowane nagranie.

Z reguły najtańsze są nagrania z przeznaczeniem do publikacji na stronie klienta. Przykładowo, jeśli zamówisz w Studio K9 realizację reklamy radiowej, opublikowanie pliku audio na własnej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych jest najczęściej bezpłatne.

Często wybieraną formą nagrania lektora do internetu jest udźwiękowienie filmu z prezentacją usługi lub produktu. Aby dowiedzieć się, ile kosztuje głos lektora do takiej produkcji, podaj przy zapytaniu listę serwisów, w których chcesz opublikować gotowy materiał - czy będzie to wyłącznie Twoja własna strona www, czy może planujesz emisję także w mediach społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook, Spotify czy Instagram?

Pamiętaj, że głos lektora do samodzielnego filmu z prezentacją swojego produktu to nie to samo, co tzw. reklama pre-roll, czyli spot, który będzie emitowany przed lub w trakcie innych filmów. W takim przypadku cena nagrania głosu lektora i produkcja spotu będą z pewnością wyższe.

Zapraszamy do zadawania pytań - napisz lub zadzwoń i podaj szczegóły zlecenia, a postaramy się błyskawicznie wycenić Twój projekt.